If we desire respect for the law, we must first make the law respectable. Louis D. Brandeis

 

 

Tagasi üles

Meist

Advokaadibüroo Sirel & Partnerid asutati 1997. aastal õigusbüroona ja alates 2004. aastast tegutseme advokaadibüroona.

Tänaseks on noore ja ambitsioonika meeskonnaga advokaadibüroo kiiresti arenev osa üle Baltikumi moodustatud advokaadibüroode assotsiatsioonist, mille tulemusena pakume oma klientidele terviklikku esmaklassilist õigusteenust rahvusvaheliselt tunnustatud tasemel kõikides Balti riikides.

Tegutseme erinevates õigusvaldkondades. Advokaadibüroo põhiline eesmärk on kliendi huvide parim esindatus igas õigusvaldkonnas.

Advokaadibüroo Sirel & Partnerid on usaldusväärne koostööpartner mitmetele rahvusvaheliselt tuntud advokaadibüroodele. Teenindame oma kliente eesti, vene, inglise, soome ja türgi keeles.

Pakume oma klientidele kõrgekvaliteedilist õigusteenust läbi paindliku ja personaalse kliendisuhte.

 

Baltikumi koostööpartnerid

Meie koostööpartneriteks on Lätis Advokaadibüroo Spigulis & Kukainis (www.ska.lv) ning Leedus Advokaadibüroo ADLEX (www.adlex.lt).

Mõlemad eelmainitud advokaadibürood on oma riigis õigus- ja ärimaastikul lugupeetud ja kõrgelt hinnatud tegijad.

Meid ühendavad samad arusaamad klientide vajadusest kiire, efektiivse ja kvaliteetse õigusabi järele mõistlikul hinnatasemel. Jagame samu väärtusi!

Liikmelisus ja tunnustused

 

Rahvusvaheline koostöö

Oleme alates aastast 2012 Geneva Group International (GGI) täieõiguslik liige. GGI-ga liitumine võimaldab meil garanteerida oma klientidele kvaliteetse õigusabi osutamise rohkem kui 100-s GGI liikmesriigis.

GGI on ülemaailmne iseseisvate advokaadibüroode, audiitorbüroode ja nõustamisettevõtete võrgustik, mis kuulub kümne suurima advokaadi- ja audiitorbüroosid koondava liidu hulka maailmas.

Kõik GGI liikmed on hoolikalt valitud ja vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele. GGI liikmeskond koosneb rohkem kui 550-st liikmesbüroost, mis asuvad rohkem kui 100-s erinevas riigis. GGI liikmete summaarne töötajate arv ulatub üle 19 500 ning igaaastaseks kogukäibeks on rohkem kui 4,3 miljardit USD. Täpsemat informatsiooni GGI kohta leiab aadressilt www.ggi.com.

Sirel & Partners Golf Open

Korraldame alates aastast 2011 igal suvel juunis-juulis suurejoonelist golfiüritust nimetusega Sirel & Partners Golf Open.

 

Vaata artikleid

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.