Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Sirel & Partners Golf Open 2022 by Euronics

26/05/2022

01.-02. juulil toimub järjekorras juba kaheteistkümnes Sirel & Partners Golf Open võistlus. Ürituse peakorraldajaks on Advokaadibüroo Sirel & Partnerid, peasponsoriks Euronics ja võistlust toetavad veel paljud meie pikaajalised koostööpartnerid.

Võistlus toimub Pärnu Bay Golf Links väljakul, mis on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, hõlmates nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkreid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Võistlus toimub kahepäevases punktimängu formaadis ja võistluspäevade tulemused liidetakse. Finaalpäeval starditakse vastavalt paremusjärjestusele.

Reedene võistluspäev algab järjestikuste startidega alates 11:00 ning võistlus jätkub laupäeval ühisstardiga kell 11:00. Esimesele võistluspäevale järgneb õhtusöök Rannahotelli restoranis ning finaalpäeva lõpetavad pidulik õhtusöök ja auhinnatseremoonia klubihoones, Euronics Hole-in-One võistlus ja meeleolukas õhtuprogramm.

Võistluse heategevusliku osaga toetame seekord Ukrainat ning annetuse tegemine iga võistleja poolt on registreerimise eelduseks. ❤️ 🇺🇦

Võistlusele saab registreerida kuni kohtade täitumiseni või kuni 26. juunini 2022 SIIN asuval lingil või e-posti teel golf@sirel.com või meie üldtelefonil +372 606 9600. Registreerimine kinnitatakse eraldi e-posti teel. Võistluse toetajad ning Advokaadibüroo Sirel & Partnerid kliendid ja koostööpartnerid registreeritakse võistlusele eelisjärjekorras.

Täpsem info võistlustingimuste, osavõtutasude, võimaliku majutuse jm kohta on kättesaadav VÕISTLUSJUHENDIST.

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.