Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Vaidluste lahendamine

Vaidluste lahendamine on Advokaadibüroo Sirel & Partnerid üheks peamiseks tegevusvaldkonnaks. Esindame kliente kohtus nii tsiviil-, haldus- kui ka kriminaal- ja väärteoasjades, samuti vahekohtus.

Sõltumata sellest, kas peate ise kohtu poole pöörduma, Teie vastu on kohtusse pöördutud või peate muul viisil kohtumenetlusest osa võtma, töötavad meie advokaadid selle nimel, et saaksite panustada oma põhitööle ja usaldada kohtumenetluse advokaadi hoolde. Meie vaidlustele spetsialiseerunud meeskond töötab välja vajaliku strateegia, et kaitsta efektiivselt klientide huvi. Hoolime oma klientidest, mistõttu anname alati ausa hinnangu vaidluse perspektiivile, et klient saaks langetada teadliku otsuse. Meie meeskond on edukalt kliente esindanud nii mahukates ja keerulistes kui ka lihtsamates vaidlustes. Kliendid usaldavad meie advokaate.

Alati ei pruugi aga kohtuvaidlus olla parim lahendus kliendi õiguste kaitsel. Sellisel juhul anname soovitusi, kuidas erimeelsused kõige mõistlikumalt lahendada. Vajadusel peame kliendi nimel läbirääkimisi vastaspoolega ja/või vastaspoole esindajatega.

Esindame kliente kõikides siseriiklikes kohtutes ning kohtuastmetes, samuti arbitraažikohtus. Meie advokaadid on kliente esindanud ka Soome kohtus. Samuti on bürool väga efektiivne koostöövõrgustik erinevate riikide advokaadibüroodega, mis võimaldab kiirelt leida vajalikus riigis advokaadi, kellega koostööd teha.

 

Kontaktisikud

Jüri Sirel

Vandeadvokaat / juhtivpartner

Vandeadvokaat Jüri Sirel nõustab kliente eelkõige finants-, äri-, pankroti-, võla- ja haldusõiguse valdkondades.

Jüril on mahukas kogemustepagas klientide esindamisel tsiviil- ja haldusvaidlustes, samuti arbitraaživaidlustes ning lepingueelsetel- ja kohtuvälistel läbirääkimistel kõikides kohtuinstantsides.

Lisaks eeltoodule kuulub Jüri tegevusvaldkonda äriühingute õigusalane nõustamine erinevate finantsriskide maandamisel, äriühingute asutamisel ja ümberstruktureerimisel, konkurentsiõiguses, kinnisvaratehingutes, lepingulistes vaidlustes ning kaebuste koostamisel Euroopa Inimõiguste kohtusse. Jüri osaleb mitmete mahukate pankrotimenetluste pankrotitoimkondade töös ning esindab nii võlausaldajaid kui ka võlgnikke nende õiguste kaitsmisel pankrotimenetluse kõikides etappides.

Jüri on Advokaadibüroo Sirel & Partnerid partner. Ta lõpetas aastal 2001 cum laude Concordia Rahvusvahelise Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise, Euroopa Liidu ja võrdleva õiguse alal. Täiendavad teadmised on Jüri omandanud, andes õigusalaseid loenguid ning osaledes erinevatel täiendkoolitustel ja juriidilistes töögruppides.

Jüri on Eesti Advokatuuri liige alates aastast 2002 ja vandeadvokaat alates aastast 2004. Enne Advokaadibüroo Sirel & Partnerid asutamist on Jüri töötanud juristina ja advokaadina Advokaadibüroos Leppik & Partnerid.

Jüri on Eesti Advokatuuri maksejõuetusõiguse komisjoni esimees.

Võõrkeeltest valdab Jüri inglise ja soome ning suhtlustasandil vene keelt.

Publikatsioonid:

“Riik kaotas mullu kolmandiku kohtuvaidlustest”, 8.7.2008 Ärielu.

“Konkurentsiseaduse vastu eksijaid ootab suur trahv või vabadusekaotus”, 6.11.2007 Ärielu.

“Lepinguline suhe tekib ka telefoni teel kokku leppides”, 28.10.2003 Äripäev.

“Paljud nõuded aeguvad aasta lõpuga”, 30.11.2017 Maaleht. Artikkel

“Varade kantimine uude äriühingusse võlgadest ei vabasta”, 15.02.2018 Maaleht. Artikkel

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.