Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Steven-Hristo Evestus liitub advokaadibürooga Sirel & Partnerid

01/08/2023

Advokaadibüroo Sirel & Partnerid meeskonnas asub tööle endine riigiprokurör ja hilisem MTÜ Korruptsioonivaba Eesti juht Steven-Hristo Evestus.

 

Evestusel on pikk ja sisukas kogemus avalikust sektorist, ta töötas 17 aastat prokuratuuris erinevatel ametikohtadel abiprokurörist juhtiva riigiprokurörini.

Steven-Hristo Evestuse liitumine tugevdab oluliselt meie vaidluste meeskonda ning annab nüüdsest veelgi parema võimaluse kliente nõustada ja kaitsta väga keeruliste ja mahukate ameti-, majandus- ja rahapesualaste kriminaalasjade kohtueelses ja kohtulikus menetluses,“ ütles advokaadibüroo Sirel & Partnerid juhtivpartner Jüri Sirel.

 

Alates 2019. aastast töötas Evestus küberturbeettevõtte CybExer Technologies korruptsiooni- ja rahapesuvastaste ning andmekaitsealaste e-õppe koolituste sisulooja ning koolitajana. Samast ajast osales ta Transparency Internationali akrediteeritud esindaja Korruptsioonivaba Eesti tegevustes juhatuse esimehena ja hiljem tegevjuhina. „Vandeadvokaadi ees seisvad igapäevased väljakutsed annavad võimaluse seista menetlusosaliste õiguste eest ning teha tutvust uute valdkondadega, näiteks tööalasest rikkumisest teavitajate ehk vilepuhujate õiguste kaitsel,“ kirjeldas Evestus plaane uues ametis.

 

„Vähemoluline ei ole oma teadmiste ja kogemuste jagamine korruptsioonivastaste koolituste läbiviimisel, mis tõstavad igaühe teadlikkust ning aitavad sektoriteüleselt kaasa korruptsiooni ennetavate vahendite parimale levimisele ja rakendamisele. Advokaadibüroo valikul sai määravaks just nimetatud võimaluste pakkumine, eelkõige karistusõiguses, korruptsioonis ja nendega külgnevates teemades ning oma meeskonna loomisega panustamise võimalus.“

 

Advokaadibüroo Sirel & Partnerid tegutseb alates 1997. aastast, büroo üheks põhiliseks tegevusvaldkonnaks on kohtuvaidlused, põhirõhuga tsiviil- ja haldusvaidlustel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.