If we desire respect for the law, we must first make the law respectable. Louis D. Brandeis

 

 

Tagasi üles

SIRELi partnerite ring täienes

04/04/2024

See kevad tuleb Advokaadibüroos Sirel & Partnerid teisiti. Meil on suur rõõm teatada, et büroo partnerite ringiga on liitunud tunnustatud kolleegid vandeadvokaat Anneli Aab ja vandeadvokaat Artur Knjazev. Anneli tugevaimateks külgedeks on keerulised kohtuvaidlused, olgu selleks intellektuaalomand, äriõigus ja lepingud tsiviilkohtumenetluses või hoopis riigihanked, planeerimis- ja ehitusloavaidlused halduskohtumenetluses. Arturi tugevaimateks külgedeks on keerulised ühinguõiguslikud ja majanduslikud vaidlused, lisaks esindab ta kliente kriminaal- ja väljaandmismenetlustes. Oma õigusvaldkonna silmapaistvate spetsialistide pühendumus tööle, klientidele ja büroo edasisele arengule võimaldab Advokaadibürool Sirel & Partnerid jätkata senisest veelgi suurema hooga.

„Peale 20-aastast büroo juhtimise kogemust olen juba mõnda aega tundnud, et lisaks teenuste kvaliteedi tagamisele vajame ka büroosiseselt täiendavat energiat ja uusi ideid ning Anneli ja Artur on just need, kellega koos saame vastu võtta kõik järgmised väljakutsed. Oleme kasvava büroona jätkuvalt avatud oma õigusvaldkonna silmapaistvatele spetsialistidele, kes hindavad pika ajaloo ja kogemustega büroo väärtusi ning seisavad tugeva ühisrindena parimal viisil klientide huvide eest,“ ütles Jüri Sirel.

„Alates sellest, kui jõudsin Sireli Advokaadibüroosse, tundsin, et tahan siin olla ja just siin realiseerida järgmisi väljakutseid. Olen seni andnud endast parima klientide nõustamisel ja nende õiguste eest seismisel ning teen seda ka tulevikus. Olen tänulik võimaluse eest edaspidi panustada lisaks klientide eest seismisele ka meeskonna ja büroo arengusse ning büroo uuele tasemele viimisesse,“ selgitas Anneli Aab.

„Mul on hea meel ühineda Sireli kasvava kollektiiviga ja anda enda panus büroo edasiarengusse. Pika ajalooga bürool on palju pakkuda nii klientidele kui ka töötajatele – kõrge kvaliteediga õigusteenust ja sõbralikku töökeskkonda. On au kuuluda sellisesse büroosse ja anda panus, et hoida latt kõrgel ning saavutada uued kõrgused!“ lisas Artur Knjazev.

Advokaadibüroo Sirel ja Partnerid tegutseb alates 1997. aastast, büroo peamisteks tegevusvaldkondadeks on kohtuvaidlused ning korporatiiv- ja tehingunõustamine. Advokaadibürool on väga tihe koostöö Läti advokaadibürooga Spigulis & Kukainis ning Leedu advokaadibürooga ADLEX. Advokaadibüroo on ka Geneva Group International (GGI) liige, mille rahvusvahelise koostöövõrgustiku kaudu saame osutada klientidele kvaliteetset õigusabi rohkem kui 100-s GGI liikmesriigis.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.