Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Sirel & Partners Golf Open 2024 by Euronics ⛳

30/05/2024

12.-13. juulil toimub neljateistkümnes Sirel & Partners Golf Open võistlus. Ürituse peakorraldajaks on Advokaadibüroo Sirel & Partnerid, peasponsoriks Euronics ja võistlust toetavad veel paljud meie pikaajalised koostööpartnerid.

Võistlus toimub Pärnu Bay Golf Links väljakul, mis on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, hõlmates nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkreid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Võistlus toimub kahepäevases punktimängu formaadis ja võistluspäevade tulemused liidetakse. Finaalpäeval starditakse vastavalt paremusjärjestusele.

Reedene võistluspäev algab järjestikuste startidega alates 11:00 ning võistlus jätkub laupäeval ühisstardiga kell 11:30. Esimesele võistluspäevale järgneb koosviibimine ja õhtusöök suvise Pärnu sõlmpunktis Miami Lounge’s ning finaalpäeva lõpetavad pidulik õhtusöök ja auhinnatseremoonia Rannahotellis, Euronics Hole-in-One võistlus ja meeleolukas õhtuprogramm.

Täpsem info võistlustingimuste, osavõtutasude ja täpsema prorgammi kohta on kättesaadav VÕISTLUSJUHENDIST.

Võistlusele saab registreerida kuni kohtade täitumiseni või kuni 01. juulini 2024 SIIN asuval lingil või e-posti teel golf@sirel.com või meie üldtelefonil +372 606 9600. Registreerimine kinnitatakse eraldi e-posti teel. Võistluse toetajad ning Advokaadibüroo Sirel & Partnerid kliendid ja koostööpartnerid registreeritakse võistlusele eelisjärjekorras.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.