Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Sandra Toots

16/03/2022

Vandeadvokaat Sandra Toots on keskendunud peamiselt äriühingu- ning lepinguõigusele, nõustades kliente ühinguõiguslikes küsimustes ja äriühingu igapäevase juhtimise, osanike vaheliste ning äriühingu ja juhtkonna vaheliste lepingute sõlmimise ning äriühingute asutamise, ühinemise, jagunemise ning likvideerimisega seotud küsimustes. Lisaks eeltoodule abistab Sandra kliente erinevate lepingute koostamisel ja lepingualaste küsimuste lahendamisel.

Sandra on omandanud Tartu Ülikoolis 2012. aastal magistrikraadi õigusteaduses. Aastatel 2013-2015 töötas Sandra advokaadina Advokaadibüroos Lentsius & CASUS ja juristina Advokaadibüroos Lentsius & Talts. Aastatel 2011-2013 oli Sandra jurist Politsei- ja Piirivalveameti Logistikabüroos hanke- ja tehnikakeskuse hankekorraldustalitus osakonnas, kus tema peamised ülesanded olid riigihangete läbiviimine, Politsei- ja Piirivalveameti esindamine vaidlustustes ning ameti nõustamine riigihankeid puudutavates küsimustes. Sandra on olnud praktikal Harju Maakohtus ja Advokaadibüroos Lextal.

Alates aastast 2011 on Sandra Eesti Harjutuskohtu Seltsi liige, alates aastast 2013 Eesti Advokatuuri liige ning alates aastast 2022 vandeadvokaat.

Võõrkeeltest valdab Sandra inglise keelt.

Publikatsioonid:
“Äriregistrist kustutatud äriühingu registrisse ennistamine”, MaksuMaksja, 2014, nr 3.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.