Sirel & Partners Golf Open

by Euronics 2024 ⛳

Tutvu võistlusjuhendiga

Registreeri SIIN 

 

 

 

Tagasi üles

Anneli Aab

25/07/2022

Vandeadvokaat Anneli Aab on spetsialiseerunud erinevatele tsiviil- ja halduskohtumenetluse vaidluste lahendamisele.

Tsiviilvaldkonnast on Anneli tegelenud põhjalikult intellektuaalomandiõigusega, meedia- ja isikuandmetega seonduvate vaidlustega, aga ka erinevate lepinguõiguslike (eelkõige müügi-, üüri- ja töövõtulepingud) ja lepinguväliste küsimustega. Anneli nõustab kliente vaidluste lahendamisel nii kohtus kui ka kohtuväliselt.

Halduskohtumenetluses on Annelil põhjalik kogemus nii riigihangetega seonduvates kui ka erinevates planeerimis- ja ehitusloamenetlustega seotud vaidlustes.

Anneli on kohusetundlik ja kliendile pühendunud ning tema eesmärgiks on alati olnud kliendile parima võimaliku lahenduse saavutamine. Anneli tööalast kogemust ja pädevust on tunnustatud ka erinevate õigusturu ülevaateid koostavate rahvusvaheliste väljaannete poolt (LEGAL 500 on tunnustanud Annelit kui uue põlvkonna advokaati ja vaidluste lahendamise valdkonnas kui tõusvat tähte).

Enne Advokaadibürooga Sirel & Partnerid liitumist töötas Anneli aastatel 2012-2022 LEADELL Pilv Advokaadibüroos. Sellele eelnevalt oli Anneli telekomisektoris, nõustades in-house juristina ühte Eesti suurimat telekomiettevõtet (praegune ärinimi Telia Eesti AS).

Anneli on alates 2012. aastast Eesti Advokatuuri liige ning alates 2014. aastast vandeadvokaat. Lisaks kuulub Anneli ka alates 2014. aastast Eesti Advokatuuri intellektuaalse omandi ja IT-õiguse komisjoni.

Võõrkeeltest valdab Anneli inglise keelt.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.